1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
CrissPi
Aktiviteti i fundit:
18 Mars 2011
Anëtarësuar:
30 Tetor 2010
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

  1. cHs

Shpërndaje faqen

CrissPi

Anëtar

CrissPi për herë të fundit ishte:
18 Mars 2011