1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
crashspy
Aktiviteti i fundit:
22 Qershor 2018
Anëtarësuar:
11 Korrik 2014
Postimet:
14
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Tetor 1990 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Tirana, Albania

Shpërndaje faqen

crashspy

Anëtar, Mashkull, 28, nga Tirana, Albania

crashspy për herë të fundit ishte:
22 Qershor 2018