1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members coycol is Following

 1. ALBCODERS

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 35, nga Durres
  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  43
 2. bi0

  Anëtar Aktiv, nga /bin/bash
  Postimet:
  429
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
 3. DazzLe

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  285
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 4. Doss banner

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
 5. feridshaqiri

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga C:\
  Postimet:
  2,276
  Pëlqimet:
  269
  Pikë nga trofetë:
  178
 6. Lemi-Famous™

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0