1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
coycol
Aktiviteti i fundit:
6 Shtator 2020
Anëtarësuar:
6 Janar 2011
Postimet:
385
Pëlqimet:
36
Pikë nga trofetë:
28
Ditëlindja:
30 Korrik 1994 (Mosha: 29)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Montenegro
Profesioni:
Designer, Programmer

Shpërndaje faqen

coycol

Anëtar Aktiv, 29, nga Montenegro

coycol për herë të fundit ishte:
6 Shtator 2020