1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Corleone21
Aktiviteti i fundit:
13 Gusht 2021
Anëtarësuar:
6 Shkurt 2021
Postimet:
47
Pëlqimet:
12
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Janar 2000 (Mosha: 23)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tiranë
Profesioni:
Busy

Shpërndaje faqen

Corleone21

Anëtar, Mashkull, 23, nga Tiranë

Corleone21 për herë të fundit ishte:
13 Gusht 2021