1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
copyright
Aktiviteti i fundit:
4 Nëntor 2015
Anëtarësuar:
29 Dhjetor 2013
Postimet:
18
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Tetor 1998 (Mosha: 24)
Vendndodhja:
Prishtinë

Shpërndaje faqen

copyright

Anëtar, Mashkull, 24, nga Prishtinë

copyright për herë të fundit ishte:
4 Nëntor 2015