1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
CoNii
Aktiviteti i fundit:
19 Qershor 2021 në ora 15:17
Anëtarësuar:
14 Janar 2017
Postimet:
15
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Shtator 1995 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
Tetove
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

CoNii

Anëtar, Mashkull, 25, nga Tetove

CoNii për herë të fundit ishte:
19 Qershor 2021 në ora 15:17