1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
cncamau
Aktiviteti i fundit:
11 Korrik 2020
Anëtarësuar:
9 Korrik 2020
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
2 Qershor 1998 (Mosha: 22)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

cncamau

Femër, 22

cncamau për herë të fundit ishte:
11 Korrik 2020
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të cncamau.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Femër
  Ditëlindja:
  2 Qershor 1998 (Mosha: 22)
  Ueb Faqeja:
  http://dichthuatchuyennghiep.com.vn/dich-thuat-tai-ca-mau
  Dịch thuật tại Cà Mau: Nhận phiên dịch, dịch thuật và dịch thuật công chứng đa ngôn ngữ tại Cà Mau: dịch tiếng Anh, dịch tiếng Nga, dịch tiếng Nhật, dịch tiếng Trung, dịch tiếng Hàn…dịch chuyên ngành chuyên sâu (dịch hồ sơ thầu, dịch báo cáo tài chính, dịch tài liệu kỹ thuật). Cam kết dịch chuẩn xác thuật ngữ chuyên ngành, trả hồ sơ đúng hạn. Hotline: 0947.688.883 – 0963.918.438; Email: [email protected].