1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të clusterphys

 1. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje IPTV Ne Perpunim.....

  Si mbyllet ku kryetaret e gjykatave, klubeve sportive, Drejtorise policise perdorin iptv? Shqiperia jo vetem qe nuk eshte ne gjendje me...

  22 Shkurt 2020 në ora 21:19
 2. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje IPTV Ne Perpunim.....

  Si app tjera? Per ca me duhet appet te personalizuara se sesht ai qellimi i punes time. Ato i kam ber rebrand vet

  22 Shkurt 2020 në ora 11:43
 3. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje IPTV Ne Perpunim.....

  Une kam vite qe punoj me indian. Dhe sta fusin sa 3 krahet sa ta fut sa nje pallat nje shqiptar. Ne fiverr ke plot dhe i ke tamam dhe...

  22 Shkurt 2020 në ora 07:01
 4. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje URGJENT !! Kerkoj ndihme rreth FB.

  Shko fol me banken. Nese ka bo ai blerje ne faqe sigurta ja kthejn. Nese ka fut karte ne lloj lloj faqesh ste mban pergjegjsi banka

  21 Shkurt 2020 në ora 17:30
 5. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje IPTV Ne Perpunim.....

  A e din qe ta bejn appin ads free? Linkat duhet te kesh goxha njohuri ta besh safe. Kur do dale appi tja hedh nje sy :D

  21 Shkurt 2020 në ora 17:29
 6. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje Paypal limited tani eshte heq?.

  add credit card zgjidh opsionin

  19 Shkurt 2020 në ora 18:56
 7. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje Paypal limited tani eshte heq?.

  Ti pasi ti maresh leket. Denoncoje te humber karten. Mere nje tjeter dhe e hap paypal tjeter

  19 Shkurt 2020 në ora 18:18
 8. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje Paypal limited tani eshte heq?.

  une e kam lidh me visa cart, sa here qe me kan blloku kam hap kart te re, e daklaroj te humbur dhe e krijoj te ri

  19 Shkurt 2020 në ora 16:19
 9. clusterphys u përgjigjë tek tema Pyetje Paypal limited tani eshte heq?.

  jo mor bisha sesht ashtu, sje vetem ti, mua me ka ber bllok 3 llog. Kam hap tjeter, puna eshe se duhen nderru sistemet e njejta qe ke...

  19 Shkurt 2020 në ora 14:44