1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following clusterphys

 1. ariDloku

  37
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. emigrant

  Anëtar Aktiv, nga Greqi
  Postimet:
  169
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. Eri

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
 4. Erlinda

  Femër, 19
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 5. islo

  Anëtar, Mashkull, 41
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 6. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 18
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 7. Raj

  Mashkull, 28
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 8. Sytrim Berisha

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11