1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ciroi82
Aktiviteti i fundit:
6 Prill 2018
Anëtarësuar:
30 Janar 2018
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Korrik 1982 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

ciroi82

Anëtar, Mashkull, 36

ciroi82 për herë të fundit ishte:
6 Prill 2018