1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following cHs

 1. adnann.

  Anëtar
  Postimet:
  12
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. alberTi-KTN

  Anëtar Aktiv, 30, nga Kosova
  Postimet:
  131
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 3. albion154

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  57
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. alblandi

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. AmIr4ee

  Anëtar
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 6. Anduela12

  Anëtar, Femër, 20
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 7. arbnor

  Anëtar
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 8. armand92

  Anëtar, Mashkull, 29
  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
 9. Arsim N.

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
 10. b1a3

  Anëtar Aktiv, nga Tirane
  Postimet:
  223
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 11. beszmaN

  Anëtar, 29
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 12. bicca

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 30, nga vushtrri
  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  6
 13. Big-SMoke

  Anëtar Aktiv, 28, nga n'Rrug
  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 14. Black0ps

  Anëtar
  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 15. cashmoney

  Anëtar
  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 16. cDB

  Anëtar Aktiv, nga Suharekë
  Postimet:
  218
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 17. CR4ZYHUNT3R

  Anëtar
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 18. CrissPi

  Anëtar
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 19. cRu3l.b0y

  Anëtar i Njohur, 34, nga Gjermani/Kosovë
  Postimet:
  900
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  0
 20. Cyb3rArn0ld

  Anëtar
  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0