1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
cHs
Aktiviteti i fundit:
23 Shkurt 2015
Anëtarësuar:
7 Janar 2010
Postimet:
317
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
33
Gjinia:
Mashkull
Profesioni:
Fan Pages,Google AdSense

Shpërndaje faqen

cHs

Anëtar Aktiv, Mashkull

Staff Member IT Staff
cHs për herë të fundit ishte:
23 Shkurt 2015
  1. Klajdi_55
   Klajdi_55
   Pershendetje .Jam ne dileme te madhe se cfare duhet te zgjedh midis Computer Science e cila merret me programim dhe Information Tech qe merret me pjesen e hardware dhe networking .Kam provuar te merrem me te dyja dhe me kane pelqyer te dyja . .Kam aftesi kreative ne projekte dhe poashtu e kam anene e logjikes dhe me pelqen te merrem me pjesen praktike .
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Profesioni:
  Fan Pages,Google AdSense

  Informacion shtesë

  Firma

  [​IMG]