1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Chako
Aktiviteti i fundit:
31 Gusht 2021
Anëtarësuar:
15 Maj 2017
Postimet:
9
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Prill 1993 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Chako

Anëtar, Mashkull, 30

Chako për herë të fundit ishte:
31 Gusht 2021