1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following CeCee

 1. .bLeedi`

  Anëtar, 25, nga Suharek
  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 2. Big-SMoke

  Anëtar Aktiv, 26, nga n'Rrug
  Postimet:
  179
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 3. Burn3r

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  248
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 4. CR4ZYHUNT3R

  Anëtar
  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 5. deejvid

  Anëtar
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 6. dikario

  Anëtar Fillestar
  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 7. Endrit-17

  Anëtar Aktiv, 26
  Postimet:
  293
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 8. eRmaLosS.

  Anëtar, nga n'ITShqip !
  Postimet:
  14
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 9. FatlumD

  Anëtar
  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 10. Juerald

  Anëtar i Njohur, 26, nga Shqipëri/Fr
  Postimet:
  934
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 11. Lekosta

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  467
  Pëlqimet:
  138
  Pikë nga trofetë:
  43
 12. loti123

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 13. saddr0

  Anëtar, 25
  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 14. Toxici

  Anëtar Aktiv, 24, nga Rahovec
  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 15. villa

  Anëtar, 25
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0