1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të CASPARONE

 1. CASPARONE u përgjigjë tek tema Dyqan Online(Ecommerce) me Reactjs.

  shko tek linku qe e ka dergu ne github > Buttoni (CODE) met gjelbert > DOWNLOAD ZIP

  9 Maj 2021 në ora 19:23
 2. CASPARONE liked phoenix's post in the thread doge.

  Faleminderit, po un jam afersisht 80k euro fitime. Shpresoj qe kush ka investu ka fitu shum $$

  6 Maj 2021
 3. CASPARONE liked phoenix's post in the thread doge.

  A keni investu ne Ethereumclassic, per momentin $94 :D

  6 Maj 2021
 4. CASPARONE u përgjigjë tek tema doge.

  Une skom pas mundesi me investu veq deshta met than ty bravo edhe falemnderit per info se qe nje kohe ke than qe ka me pas rritje.

  6 Maj 2021