1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
c0d3r11
Aktiviteti i fundit:
22 Korrik 2017 në ora 14:22
Anëtarësuar:
7 Dhjetor 2016
Postimet:
48
Pëlqimet:
12
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Maj 2000 (Mosha: 17)

Shpërndaje faqen

c0d3r11

Anëtar, Mashkull, 17

c0d3r11 për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar listën e forumeve, 22 Korrik 2017 në ora 14:22