1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
C0d3r1
Aktiviteti i fundit:
1 Dhjetor 2016
Anëtarësuar:
10 Tetor 2016
Postimet:
35
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Korrik 1998 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

C0d3r1

Anëtar, Mashkull, 22

Send Me 1 BTC 14NPotwJbH1qECxL4asdDsmvYydeuaEKT2 10 Tetor 2016

C0d3r1 për herë të fundit ishte:
1 Dhjetor 2016