1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Butrinti1
Aktiviteti i fundit:
5 Korrik 2020
Anëtarësuar:
4 Korrik 2020
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Shtator 1982 (Mosha: 38)

Shpërndaje faqen

Butrinti1

Anëtar, Mashkull, 38

Butrinti1 për herë të fundit ishte:
5 Korrik 2020