1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Bushido King

 1. Astritii

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  158
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. Elira

  Anëtar Aktiv, Femër, nga Prishtina
  Postimet:
  262
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  38
 3. Getrit

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Paradime
  Postimet:
  197
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  33
 4. igliramaj

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 26
  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. Kujtim11

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 19
  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  42
  Pikë nga trofetë:
  33
 6. royalking

  Anëtar, Mashkull, 23
  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 7. une

  Anëtar, Mashkull, 28
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1