1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Bushido King
Aktiviteti i fundit:
22 Shtator 2017 në ora 22:31
Anëtarësuar:
30 Gusht 2012
Postimet:
292
Pëlqimet:
30
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Klinë

Shpërndaje faqen

Bushido King

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Klinë

Bushido King për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Adsene per Kosove - Parate e fituara permes Google Adsense, 22 Shtator 2017 në ora 22:31