1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BurimSyla
Aktiviteti i fundit:
13 Mars 2017
Anëtarësuar:
24 Qershor 2016
Postimet:
11
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Nëntor 1986 (Mosha: 34)

Shpërndaje faqen

BurimSyla

Anëtar, Mashkull, 34

BurimSyla për herë të fundit ishte:
13 Mars 2017