1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members BurimBushi is Following

 1. bi0

  Anëtar Aktiv, nga /bin/bash
  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  312
  Pikë nga trofetë:
  73
 2. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,256
  Pëlqimet:
  1,266
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,483
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
 4. ditiendrit

  Anëtar Legjendë, nga Prishtine
  Postimet:
  1,619
  Pëlqimet:
  153
  Pikë nga trofetë:
  93