1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BurimBushi
Aktiviteti i fundit:
18 Qershor 2018 në ora 15:07
Anëtarësuar:
29 Korrik 2013
Postimet:
280
Pëlqimet:
45
Pikë nga trofetë:
53

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Qershor 26

Shpërndaje faqen

BurimBushi

Anëtar Aktiv, Mashkull

BurimBushi për herë të fundit ishte:
18 Qershor 2018 në ora 15:07