1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Bunjamin
Aktiviteti i fundit:
3 Shkurt 2017
Anëtarësuar:
12 Nëntor 2015
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Nëntor 1990 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Bunjamin

Anëtar, Mashkull, 30

Bunjamin për herë të fundit ishte:
3 Shkurt 2017