1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Bubi
Aktiviteti i fundit:
23 Mars 2019 në ora 21:35
Anëtarësuar:
10 Mars 2015
Postimet:
203
Pëlqimet:
23
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Kosova
Profesioni:
Mrs

Shpërndaje faqen

Bubi

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Kosova

Bubi për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Per domainat e ri ne adsense?, 23 Mars 2019 në ora 21:35