1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by bthaci

 1. bthaci
 2. bthaci
 3. bthaci
 4. bthaci
 5. bthaci
  Ma co pra
  Postuar nga: bthaci, 6 Korrik 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 6. bthaci
 7. bthaci
  :(
  Postuar nga: bthaci, 28 Qershor 2020 tek forumi: Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip
 8. bthaci
 9. bthaci
  Okej , vertetoje!
  Postuar nga: bthaci, 28 Qershor 2020 tek forumi: Prezantimi
 10. bthaci
  Se paskam pa mire sorry
  Postuar nga: bthaci, 28 Qershor 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 11. bthaci
  10k euro?
  Postuar nga: bthaci, 27 Qershor 2020 tek forumi: Pyetje dhe Përgjigje
 12. bthaci
 13. bthaci
 14. bthaci