1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
bstermasi1
Aktiviteti i fundit:
22 Qershor 2022 në ora 21:21
Anëtarësuar:
4 Dhjetor 2012
Postimet:
99
Pëlqimet:
14
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Shtator 1987 (Mosha: 34)
Vendndodhja:
Tiranë
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

bstermasi1

Anëtar Fillestar, Mashkull, 34, nga Tiranë

bstermasi1 për herë të fundit ishte:
22 Qershor 2022 në ora 21:21