1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
bricjapi90
Aktiviteti i fundit:
17 Qershor 2018 në ora 13:18
Anëtarësuar:
18 Qershor 2012
Postimet:
7
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Janar 1990 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirane / Albania

Shpërndaje faqen

bricjapi90

Anëtar, Mashkull, 28, nga Tirane / Albania

bricjapi90 për herë të fundit ishte:
17 Qershor 2018 në ora 13:18