1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të BRBRB

 1. BRBRB postoi një temë të re.

  Adsense spo ma pranon llogarin e payoneer

  A keni edhe ju problem kom ni ads ge edhe spo ma njef payoneer kete adsense e kom moti kohe po se kom perdor tash kur po du me bo add...

  Forum: Projektet Tuaja

  8 Maj 2021 në ora 19:17