1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Br3AcKeR-KS is Following

 1. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,496
  Pëlqimet:
  2,085
  Pikë nga trofetë:
  448
 2. dns

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 30, nga Inside Gaming
  Postimet:
  753
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  58
 3. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343
 4. Pleurat

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Croatia
  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  584
  Pikë nga trofetë:
  343
 5. sg1

  Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 34, nga (*_*)
  Postimet:
  4,635
  Pëlqimet:
  953
  Pikë nga trofetë:
  343