1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Br3AcKeR-KS
Aktiviteti i fundit:
14 Tetor 2021
Anëtarësuar:
12 Mars 2011
Postimet:
890
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
48
Ditëlindja:
13 Janar 1997 (Mosha: 25)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
' ArditK

Shpërndaje faqen

Br3AcKeR-KS

Anëtar i Njohur, 25, nga ' ArditK

Br3AcKeR-KS për herë të fundit ishte:
14 Tetor 2021