1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
boyboy
Aktiviteti i fundit:
23 Maj 2018 në ora 19:20
Anëtarësuar:
25 Nëntor 2016
Postimet:
52
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Qershor 1992 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
albania
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

boyboy

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25, nga albania

boy boy 19 Maj 2017

boyboy për herë të fundit ishte:
23 Maj 2018 në ora 19:20