1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Bobobledi32r
Aktiviteti i fundit:
31 Dhjetor 2021
Anëtarësuar:
25 Dhjetor 2021
Postimet:
4
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Nëntor 1985 (Mosha: 37)

Shpërndaje faqen

Bobobledi32r

Anëtar, Mashkull, 37

Bobobledi32r për herë të fundit ishte:
31 Dhjetor 2021