1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Blunivers
Aktiviteti i fundit:
26 Korrik 2021 në ora 13:32
Anëtarësuar:
30 Dhjetor 2019
Postimet:
134
Pëlqimet:
70
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Gusht 1999 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Blunivers

Anëtar Aktiv, Mashkull, 21

Blunivers për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar se çfarë ka të re, 26 Korrik 2021 në ora 13:32