1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Blond
Aktiviteti i fundit:
9 Janar 2019
Anëtarësuar:
16 Dhjetor 2015
Postimet:
23
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Maj 1992 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

Blond

Anëtar, Mashkull, 31

Blond për herë të fundit ishte:
9 Janar 2019