1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për Blerton

 1. 10
  I dhënë: 7 Tetor 2018

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 2. 15
  I dhënë: 18 Mars 2018

  Facebook

  Lidh llogarin tuaj në Facebook, me llogarin ne ItShqip.com!

 3. 5
  I dhënë: 16 Janar 2018

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 4. 10
  I dhënë: 13 Janar 2018

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

 5. 2
  I dhënë: 18 Nëntor 2017

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 6. 1
  I dhënë: 8 Korrik 2017

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.