1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Blerton
Aktiviteti i fundit:
13 Dhjetor 2018 në ora 19:41
Anëtarësuar:
19 Tetor 2016
Postimet:
85
Pëlqimet:
33
Pikë nga trofetë:
43

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Janar 1999 (Mosha: 19)
Vendndodhja:
Lipjan
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

Blerton

Anëtar Fillestar, Mashkull, 19, nga Lipjan

Blerton për herë të fundit ishte:
13 Dhjetor 2018 në ora 19:41