1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Blerim R.
Aktiviteti i fundit:
18 Gusht 2023
Anëtarësuar:
7 Nëntor 2011
Postimet:
7,259
Pëlqimet:
1,268
Pikë nga trofetë:
358
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Pejë

Shpërndaje faqen

Blerim R.

Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë

Staff Member IT Staff
Blerim R. për herë të fundit ishte:
18 Gusht 2023