1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
.bLeedi`
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2012
Anëtarësuar:
13 Janar 2010
Postimet:
24
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
3 Shtator 1994 (Mosha: 26)
Vendndodhja:
Suharek

Shpërndaje faqen

.bLeedi`

Anëtar, 26, nga Suharek

.bLeedi` për herë të fundit ishte:
19 Nëntor 2012