1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
bledian93
Aktiviteti i fundit:
1 Korrik 2020
Anëtarësuar:
16 Gusht 2013
Postimet:
103
Pëlqimet:
11
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

bledian93

Anëtar Aktiv, Mashkull

Kur diamantit si gjeten as1 difekt thane:Shkelqimi i tij te vret syt. 2 Gusht 2015

bledian93 për herë të fundit ishte:
1 Korrik 2020