1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BlAcKod3r
Anëtarësuar:
29 Janar 2016
Postimet:
27
Pëlqimet:
12
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Janar 1997 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

BlAcKod3r

Anëtar, Mashkull, 26

Inxhinier Softueri 30 Janar 2016