1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BlackNighT.
Aktiviteti i fundit:
27 Maj 2012
Anëtarësuar:
23 Shkurt 2012
Postimet:
72
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
9 Shtator 1995 (Mosha: 25)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Kosov/Ferizaj
Profesioni:
Gaming

Shpërndaje faqen

BlackNighT.

Anëtar Fillestar, 25, nga Kosov/Ferizaj

BlackNighT. për herë të fundit ishte:
27 Maj 2012