1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
blackc(00)de
Aktiviteti i fundit:
19 Mars 2020
Anëtarësuar:
1 Qershor 2010
Postimet:
494
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekë 1

  1. ReY
Vendndodhja:
~Ferizaj~
Profesioni:
INFORMATIK

Shpërndaje faqen

blackc(00)de

Anëtar Aktiv, nga ~Ferizaj~

blackc(00)de për herë të fundit ishte:
19 Mars 2020