1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Black Raven
Aktiviteti i fundit:
28 Prill 2018
Anëtarësuar:
21 Dhjetor 2017
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Maj 1995 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Black Raven

Anëtar, Mashkull, 24

Black Raven për herë të fundit ishte:
28 Prill 2018