1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Black IP'
Aktiviteti i fundit:
18 Qershor 2014
Anëtarësuar:
7 Nëntor 2012
Postimet:
74
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Kosovë

Shpërndaje faqen

Black IP'

Anëtar Fillestar, Mashkull, nga Kosovë

Black IP' për herë të fundit ishte:
18 Qershor 2014