1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BiTiMoBiLe
Aktiviteti i fundit:
9 Qershor 2020
Anëtarësuar:
3 Mars 2010
Postimet:
220
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Ditëlindja:
21 Shtator 1989 (Mosha: 31)
Vendndodhja:
Gjilan
Profesioni:
Menaxhment dhe Informatik, IT-SERvice

Shpërndaje faqen

BiTiMoBiLe

Anëtar Aktiv, 31, nga Gjilan

BiTiMoBiLe për herë të fundit ishte:
9 Qershor 2020