1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Bilal
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2021 në ora 12:30
Anëtarësuar:
27 Qershor 2020
Postimet:
145
Pëlqimet:
37
Pikë nga trofetë:
38
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Gusht 1996 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Bilal

Anëtar Aktiv, Mashkull, 25

Bilal për herë të fundit ishte:
26 Shtator 2021 në ora 12:30