1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
BIG EAGLE - 16
Aktiviteti i fundit:
14 Nëntor 2017
Anëtarësuar:
5 Korrik 2014
Postimet:
145
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Mars 1998 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

BIG EAGLE - 16

Anëtar Aktiv, Mashkull, 19

BIG EAGLE - 16 për herë të fundit ishte:
14 Nëntor 2017