1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Big dady
Aktiviteti i fundit:
17 Dhjetor 2018
Anëtarësuar:
17 Qershor 2018
Postimet:
12
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Maj 1997 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Big dady

Anëtar, Mashkull, 21

Big dady për herë të fundit ishte:
17 Dhjetor 2018